Kariéra

Hledáme kolegu na pozici obchodník s nemovitostmi - realitní makléř / makléřka.

Nabízíme:

  • dobře ohodnocenou, perspektivní a zajímavou práci
  • finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích
  • zaškolení v oboru
  • možnost profesního růstu
  • pružná pracovní doba
  • stabilní zázemí
  • příjemné pracovní prostředí

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B
  • obchodní, komunikační a organizační schopnosti - spolehlivost, samostatnost, loajálnost, flexibilitu, bezúhonnost
  • reprezentativní vystupování
  • patřičnou znalost práce na PC (především balíček MS Office), orientaci na internetu
  • zájem o průběžnou edukaci v oboru
  • znalost regionu
  • praxe není podmínkou, nováčky v oboru zaškolíme

Pracovní náplň:

  • vedení obchodních jednání při nabízení nemovitostí
  • domlouvání a realizace schůzek s majiteli nemovitostí
  • organizace prohlídek nemovitostí se zájemci
  • získávání nových nabídek nemovitostí
  • tvorba prezentací k nabízeným nemovitostem
  • telefonický i osobní kontakt s klienty

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete svůj profesní životopis spolu s průvodním dopisem a fotem na email: lizrova(a)renner.cz, nebo volejte + 420 777 233 222 - Markéta Lízrová.

Těšíme se na Vás! Team Realitní kancelář RENNER.

Zvolte si typ nemovitosti